Soccer Club Victoria
Soccer Club Victoria

Soccer Club Victoria

Szkółka piłkarska SC Victoria

Piłka nożna to nasza pasja. Radość pracy z dziećmi to nasza misja.
Odwiedźcie nas, zapraszamy do wspólnej zabawy z piłką!

Soccer Club Victoria powstał z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami :-)

dowiedz się więcej »

Soccer Club Victoria

"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka."
Te piękne i mądre słowa Janusza Korczaka to nasze motto.

Szkółka piłkarska Soccer Club Victoria powstała z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami :-)

Soccer Club Victoria"Nie ma dzieci – są ludzie; ale o innej skali pojęć, innym zasobie doświadczenia, innych popędach, innej grze uczuć. Pamiętaj, że my ich nie znamy."
Janusz Korczak

Poprzez zabawę uczymy współpracy, współdziałania w grupie, zasad dobrego wychowania, fair play, organizacji, odpowiedzialności i radości z tego, co robimy. Przynależność do naszego klubu, oraz gry i zabawy z piłką przygotowują dzieci do radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych.

W naszej szkółce zajęcia odbywają się w atmosferze zabawy i radości. Bez stresu, bez nadmiernych ambicji czy presji. Od początku zajęć z dziećmi dbamy o ich komfort i rozwój mentalny jak i fizyczny.
Rozwijamy ich koordynację ruchową, świadomość własnych możliwości. Następnie podnosimy i szlifujemy umiejętności naszych podopiecznych wg ich indywidualnych predyspozycji.

Naszym jedynym celem jest doskonałe samopoczucie dzieci. Nie mamy innych oczekiwań.

Wszystkich obowiązują jednakowe zasady, jednak mamy świadomość tego, że każda z pociech wymaga indywidualnego podejścia.

Sukcesy osiągać będą Ci, którzy kochają to, co robią. Dabamy o to, aby dzieci pokochały nasz klub i treningi, tak jak my.

Nic nie sprawi nam większej radości, jak obserwowanie w przyszłości sukcesów dzieci zarówno życiowych jak i na boisku.

 

Jak powstała nasza szkółka piłkarska

W maju 2013 roku rozmawiało ze sobą dwóch kolegów. Obaj kochają sport, szczególnie piłkę nożną. 

Chcą robić to, co kochają – poświęcać czas dzieciom i grać w piłkę.

Po rozmowach z kolegami i władzami klubu sportowego do którego należą, już wiedzą jaki będzie ich następny krok...

Szkółka piłkarska Soccer Club Victoria powstała z myślą o wszystkich dzieciach. Bez względu na ich wiek, płeć, umiejętności czy możliwości. Każdy może z nami trenować, każdy może czerpać radość z zabawy z piłką. To najważniejsza dewiza klubu.

Wiemy, że dzieci do szczęścia potrzebują miłości, ruchu, dobrej zabawy i jasnych zasad.

Ku radości dzieci i rodziców decyzja zapadła – Soccer Club Victoria zaczyna działalność w czerwcu 2013 r.

Treningi oraz mecze odbywają się na obiektach klubu sportowego Victoria Kraków.

Z przyjemnością zapraszamy wszystkich kibiców do odwiedzania naszej szkółki dla dzieci podczas meczy. Liczymy na Wasz mocny doping.

Kiedy pogoda przestanie nas już rozpieszczać będziemy trenowali na sali gimnastycznej w szkole nr 97 im. Joahima Lelewela na ul. Doktora Judyma 10.

Przed nami cudowna i ciekawa przyszłość. Przyłączcie się do nas! Razem czeka nas świetna zabawa.


Nasi partnerzy:
© Copyright 2015-2020. Soccer Club Victoria