Soccer Club Victoria
Soccer Club Victoria

Soccer Club Victoria

Szkółka piłkarska SC Victoria

Piłka nożna to nasza pasja. Radość pracy z dziećmi to nasza misja.
Odwiedźcie nas, zapraszamy do wspólnej zabawy z piłką!

Soccer Club Victoria powstał z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami :-)

dowiedz się więcej »

Odpowiednio przygotowana i doświadczona kadra dba o rozwój podopiecznych klubu SC Victoria.

Kadra Soccer Club Victoria

Krzysztof Wojciechowski – trener

Od dziecka związany ze sportem. Od 7 roku życia trenował w Wiśle Kraków. Grał w reprezentacji Polski i Krakowa w juniorskich kategoriach wiekowych. Z drużyną juniorów Wisły Kraków 3-krotnie zdobył mistrzostwo Krakowa.
W 1997 roku otrzymał CERTYFIKAT ukończenia szkółki piłkarskiej Wisły we wszystkich grupach wiekowych, do juniora starszego. Ukończył kurs instruktora sportu z zakresu piłki nożnej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, jest trenerem z licencją UEFA A.

Kluby piłkarskie:
Wisła Kraków, Wawel Kraków, Bronowianka, Śledziejowice, Michałowianka, Victoria Kraków.Soccer Club Victoria

Rafał Kwieciński – trener

Piłka nożna, to jego życie. Wychowanek klubu Hutnik Kraków, w którym trenował od 8 roku życia. Z drużyną juniorów Hutnika zdobył mistrzostwo Polski.
Jako senior reprezentował kluby polskiej ekstraklasy. Brał udział w rozgrywkach UEFA Ligii Europejskiej.
Pracę z dziećmi zaczął w USA, trenując podopiecznych klubu Chicago Eagles. 

Kluby piłkarskie:
Hutnik Kraków, Proszowianka Proszowice, Dalin Myślenice, Hutnik Kraków, Wawel Kraków, Ruch Chorzów, Chicago Eagles, Górnik Wieliczka, EB Streymur, Victoria Kraków.

 

 

Krzysztof Kiebuła - trener 

Absolwent studiów licencjackich na AWF w Krakowie. Od najmłodszych lat, poprzez wszystkie etapy szkolenia, aż do wieku seniorskiego grał w LKS Mogilany. Po cięższej kontuzji był zmuszony przerwać grę i w całości oddał się pracy trenerskiej. Pracował w Akademii Mistrzów Cracovia, następnie w Szkole Futbolu Staniątki, gdzie pracuję także obecnie. Zainteresowania: piłka nożna w każdej możliwej formie, podróże rowerowe i inne rodzaje aktywności fizycznej. Licencja UEFA C

 

Paweł Skórski - trener

Posiada uprawnienia trenerskie z licencją UEFA C.


Nasi partnerzy:
© Copyright 2015-2019. Soccer Club Victoria