Soccer Club Victoria
Soccer Club Victoria

Aktualności Trampkarz

  Trampkarze Victorii 29 września zremisowali 4:4 na własnym boisku z drużyną Piasta Wołowice. W tym meczu sprawdziły się słowa, że piłka nożna nigdy nie była, nie jest i nie będzie grą sprawiedliwą. Nasi chłopcy praktycznie cały mecz byli drużyną zdecydowanie lepszą, stwarzali mnóstwo sytuacji strzeleckich i na 10 min przed końcem spotkania prowadzili 4:1. Niestety, meczu nie wygraliśmy, ale czy to właśnie nie jest najpiękniejsze w piłce nożnej??, że jest grą tak nieprzewidywalną:)??. Mam nadzieje, że będzie to bardzo dobrą nauczka dla naszej drużyny. Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe i gra się zawsze do ostatniego gwizdka sędziego;). W drugim meczu nasza drużyna pokonała zespół Tęczy Piekary, aż 17:0 i wynik chyba sam mówi za siebie:). Był to mecz do jednej bramki. Zawodnicy Victorii potraktowali to spotkanie raczej w kategorii kolejnej jednostki treningowej, gdzie urządzili sobie trening strzelecki niż spotkanie ligowe;). Podsumowując po 4 kolejkach jesteśmy nadal drużyną niepokonaną i mam nadzieje, że zostanie tak do końca sezonu;)  

 

Skład: Krzysztof Kaczmarek, Dawid Pindel, Maciek Pańszczyk, Mateusz Wolak, Mikołaj Klimek, Marek Skupień, Mateusz Gajda, Wiktor Wojciechowski, Eryk Kwieciński, Oskar Stoczek, Patryk Pindel, Paweł Zębala, Jakub Fronc.   


Nasi partnerzy:
© Copyright 2015-2020. Soccer Club Victoria